FTESE PER BASHKEPUNIM! PUNEDHENESVE NE GJERMANI

7 comments

Per te gjithe kompanite Gjermane, pronaret apo administratoret e tyre te cilet jane me origjine nga Shqiperia,Kosova dhe Maqedonia.

ASHP njofton pronaret kompanive ne Gjermani dhe qe kane deshire te bashkepunojne me ASHP per te filluar procedurat e nje punesimi te ligjshem ne Gjermani per bashkekombesit tane prane kompanive tuaja.

ASHP merr persiper perzgjedhjen dhe trajnimet e nevojshme te punekerkuesve sipas pozicioneve te kerkuara te punes nen moton Merite-Konkurence.

Ju lutem te gjithe ju punedhenes na lini nje nr kontakti ne inbox ose ne nr +355 662089361 ne Viber ne menyre qe ne tiu kontaktojme per te lene takimet (termin) me ju sipas kerkesave dhe nevojave tuaja.

Drejtori i Pergjithshem i ASHP, Z.Ylber Gjeta do te jete nje here ne muaj ne Gjermani per kete qellim, ju lutemi kontaktoni ne inbox ose ne viber ne menyre qe te percaktojme nje axhente ne kete drejtim.

Duke ju falenderuar per vemendjen qe i kushtuat e ketij mesazhi.

Gjithe te mirat

ASHP-Agjencia Shqiptare e Punesimit.

ashp2017FTESE PER BASHKEPUNIM! PUNEDHENESVE NE GJERMANI

7 comments

Join the conversation
 • Bekim nelaj - e mërkurë , der 8. mars 2017 reply

  Prshndetje quhem Bekim nelaj me profesjon saldator kisha dshire per kte varjant punsimi nt 0696666867 ju faleminderit

 • Valmir Rexhepi - e premte , der 10. mars 2017 reply

  Si jeni a jeni mire kom nevoj per pune kam patent shoferin kategoria B

 • genc zymeri - e diel , der 12. mars 2017 reply

  Sa eshte kursi tre mujor

 • Naim Sylaj - e diel , der 12. mars 2017 reply

  Jam i interesuar te punoj ne Gjermani , me profesion jam moler( punoj edhe me habrib ), besoj ne mirekuptim ,nr. kontaktues i imi eshte : +37744657243
  Me respekt Naim Sylaj nga fshati Kopernice -Kamenica e Kosoves

 • Albert Merasani - e hënë , der 13. mars 2017 reply

  Jam shofer kamioni, autibuzi ,betiniere me 4 akse dhe tral vetshkarkus me 4 akse kam te gjitha kategorite e patentes dhe deshmi drejtimi per auto vinc ,autobetoniere,dhe kamion pastrimi ,flas 3 Gjuhe te huaja GJERMANISHT, ITALISHT , GREQISHT, i flas shum mir dhe shkruaj dhe lexoj jam me intereson te punesohem ne gjermani

 • robert agolli - e hënë , der 13. mars 2017 reply

  per pune gjeollogji miniera kam mbaruar 1982 1986 ne korce kam punuar si mates gazi .nen tokene korce banoj ne tr

 • sami - e mërkurë , der 12. prill 2017 reply

  jam mjeshter iujit prefosional

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *